Kuvert Corale

L25000.00

Materiali Saten dhe pambuk Perkal nje butesi dhe nje freski qe vetem sateni te fal.

Kuverta ka nje dizanje shume te bukur ne te gjithe siperfaqen e saj.

E qendisuar e gjitha me dore .

Per nje ambjent madheshtor ne dhomen tuaj te gjumit kjo do ishte zgjedhja ideale.

Pervec kuvertes kete dizanje e gjeni dhe ne set carcafesh dhe zarf.

 

  • 230 x 250
Clear

Description

Seti i kuvertes permban :

Kuverta vjen me permasat :

230 x 250

Kllefet me tegela te stilt  Oksfordit jan ne permasat  :

50 x 70 +7 cm

Jastik Dekorativ me permasar   45 x 45  cm

Additional information

permasat

230 x 250