Set per Bebe

Set per Bebe 5 copesh

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Me kete set ju mund te kompletoni krevatin e femijes tuaj; vjen ne material 100% Pambuk qe lejon nje butësi e pakrahasueshme pas çdo larjeje; anti-alergjik dhe anti-bakteriale duke ofruar nje ambjent gjumi te shendetshem dhe te sigurte per beben tuaj. 

Ne paketimin e setit perfshihen:

  • Jorgan: 95×145
  • Zarf per jorganin: 100×150
  • Carcafi i poshtem: 120×170
  • Dy kellefe jasteku: 35×45

Additional information

Set Bebe

5 pjese