Mbulese Krevati Coral

Mbulese Krevati

 

This product is currently out of stock and unavailable.

Description

Mbulesa eshte ne material 100% pambuk Saten. Fale struktures se tij te lehte, ultra te bute ajo e mban komoditetin e gjumit në një nivel të lartë. Linja “Class” ka një dizaijn të veçantë, me qëndisje të alternuara dhe ngjyra të qeta.

Seti i Mbuleses permban:

Mbulese krevati: 230×250
Këllëfë Jastëku: 50×70 + 7 Oxford
Këllëfë Jastëku dekorativ: 40×40

Additional information

Përmasat:

230 x 250