Showing all 12 results

Out Of Stock

0626

Mbulese Krevati (Stili Indian)

LINJA ROMANTIC

Kjo linje vjen tek ju dhe ne komplet Carcaf dopjo dhe ne kuver per krevatin tuaj.

Materiali Saten per nje freski qe vetem sateni ta fal .

Mund te lahen letesishte ne lavatrice keshillohet ne nje temperatur deri ne 40 ° C

Nuk rrudhosen gjate larjes.

Nje kombinim shume i bukur ngjyrash e gjejm vetem ne kete linje .

Per ti dhene nje pamje madheshtore ambjentit tuaj te gjumit.

Carcafi dhe Kuverta vijne ne ngjyren blu te thelle gje ne te gjithe siperfaqen e saj trendafila te medha te bardhe.

Ndersa Carcafi i poshtem vjen njengjyrsh.

Romantic

Mbulese Krevati

Mbulesa e krevatit “Romantik” eshte ne materialin 100% pambuk Saten Reaktiv, me cilesi te larte fibrash pambuk. Fale struktures se tij te lehte, ultra te bute ajo e mban komoditetin e gjumit në një nivel të lartë. 

 

Semi

 

Komplet Carcafesh Semi dhe Kuvert po me te njejten dizenjo .

Me nje dizenjo unike

Materiali Saten dhe Cotton