Showing all 23 results

MBULESE KREVATI AMELIA

Materiali i kuvertes eshte 100 % pambuk .

Vjen me nje dizenjo te thjeshte por shume elegante per ambjentin e shtepis suaj.

Gjendet ne ngjyrat e bardhe me shiritat gri dhe ne te bardh me shiritat lejlja.

Pelhure e bute ne prekje per lekuren tuaj

I’u mundeson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive

Sugjerohen te lahen ne temperature 40° C ne kushtet e shtepis.

Romantic

Mbulese Krevati

Mbulesa e krevatit “Romantik” eshte ne materialin 100% pambuk Saten Reaktiv, me cilesi te larte fibrash pambuk. Fale struktures se tij te lehte, ultra te bute ajo e mban komoditetin e gjumit në një nivel të lartë.