Showing 1–24 of 71 results

Komplet Carcafi Garden 2

 

 

Perbere nga material 100 % pambuk me thurje sateni.

Pelhure e bute ne prekje per lekuren tuaj

I’u mundeson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive

Dizajn modern me lule te vogla  ne te gjithe siperfaqen e tyre

Sugjerohen te lahen ne temperature 40° C

Keto carcaf mund ti hidhni nga te dyja anet pasi jan me dy dizanjo te ndryshme.

Komplet Fanellate FL00

Komplet carcafesh fanellate ne tek dhe ne dopjo per personat qe ende e duan fanellaten .

Ne nje cilesi te lare e cila as nuk leshon push dhe as nuk behet me kokrriza.

Komplet Flowers 2

Një nga linjat më të shitura të çarçafëve, përbërë nga materiali 100% Pambuk.

Vjen në një larmishmëri dizenjosh ku mund të zgjidhni tuajën.

Komplet Flowers 2

Një nga linjat më të shitura të çarçafëve, përbërë nga materiali 100% Pambuk.

Vjen në një larmishmëri dizenjosh ku mund të zgjidhni tuajën.

Kompleti Coral

Linja e Coral-it ofron një butësi fantastike, për nje gjumë sa më të rehatshëm. E gjithë kjo falë materialit Pambuk Saten.

Ky produkt është i disponueshëm në set kuverte si dhe në komplet çarçafi dhe komplet zarfi.

Linja e Coral-it ka një dizajn të veçantë, me qëndisje të alternuara dhe ngjyra të qeta.