Showing all 23 results

Sale!

Jorgan Paradise

L7500.00 L4500.00

Nje jorgan i lehtë dhe praktik në material Pambuk Perkal dhe me mbushje Fibër Ball.

Vjen në dizenjo shumëngjyrëshe, ku mund të zgjidhni të preferuarën!