DISTRIBUTOR EKSKLUZIV PËR SHQIPËRINË & KOSOVËN

null

null

PËR HOTELE

Egjeu prezanton koleksionin e ri profesional. Pambuk rezistues, tekstile autentike jane ato cfare e cilesojne biznesin tuaj duke shtuar ngjyra vibrante te cilat japin ngrohtesi dhe qetesi ambjentit.Teksture speciale me cilesi te mire.Cdo gje qe ju duhet per biznesin tuaj vetem ne Egjeu!

PËR SHTËPI

Egjeu sjell ne tregun shqipetare tekstile per cdo ambjent te shtepise suaj. Krijoni ambjente komode me produktet tona. Perfeksioni lind nga copat te ngjyrosura nga bojera antialergjike, ideale per dhoma gjumi. Te gjitha keto ne cmime ekonomike.

TEK NE DO TE GJENI

PRODUKTET MË TË REJA

Kuvert Corale

L25000.00

Materiali Saten dhe pambuk Perkal nje butesi dhe nje freski qe vetem sateni te fal.

Kuverta ka nje dizanje shume te bukur ne te gjithe siperfaqen e saj.

E qendisuar e gjitha me dore .

Per nje ambjent madheshtor ne dhomen tuaj te gjumit kjo do ishte zgjedhja ideale.

Pervec kuvertes kete dizanje e gjeni dhe ne set carcafesh dhe zarf.

 

SET 952 MYKONOS

Cilesi ASTRON – AIGAION  100% pambuk penie  perkal bore i bardhe (double bleached). Airjet  loom , soft silicon finish

952 MYKONOS me palosje dhe bordure blu to dyfishte, Set cargafesh

  • Set 3 cope tresherekshe
  • Set 4 cope superdopjo

Kellef jorgani me bordure to dyfishte dhe kopsa to veshur:

  • Kellef jorgani trecerekesh
  • Kellef jorgani super dopjo

Kellef jasteku me dy palosje dhe bordur to dyfishte:

  • 52x72cm
  • 62x82cm